Çankırı İş Dünyası Bu Rehberde Buluşuyor

15.11.2015

Küçük esnaftan, Sanayiciye kadar herkes burada olacak

Türkiye genelinde faaliyet gösteren Çankırılı iş adamlarını bir araya toplamak amacıyla “Çankırı İş Dünyası Rehberi” hazırlanıyor. Rehber sayesinde  Çankırılılar hem birbirini tanıyacak, hem de birbirleriyle alış-veriş yapacak. Projeyi yürüten              Çankırı Vakfı Başkanı Sami Soydal, "Her esnafımızın indeks olarak bu rehberde yer almasını arzu ediyoruz. Bu bize büyük bir güç verecek” dedi.

ÇanKart, firmalardan imdirim imkânları sunacak

Rehberle birlikte çıkarılan ÇanKart seyesinde de hemşehrilerimize ulusal ve yerel firmalardan indirim imkanı sağlanacak. Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Rehber sayesinde Türkiye'deki tüm Çankırılı işadamı ve esnaflarımızı bir arada görme imkanı bulacaklarını belirterek,  tüm müte-şebbislerimizin bu çalışmanın içerisinde olması gerektiğini söyledi.

Çankırı Vakfı - İSTANBUL

İstanbul Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfımız ve Çankırı Dernekler Federasyonumuz tarafından Türkiye genelinde faaliyet gösteren iş adamlarını bir araya toplamak amacıyla “Çankırı İş Dünyası Rehberi” hazırlanıyor.

Vakıf Başkanı Soydal: Gücümüzü göstereceğiz

Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanımız  Sami Soydal, Çankırılıların hem birbirini tanımasını, hem de birbirleriyle alış-veriş yapmalarını arzuladıklarını söyledi. Başkan Soydal, "Her esnafımızın bu rehberde yer almasını arzu ediyoruz. Birler birbirimizden ne kadar haberdar olursak o kadar gücümüzü göstermiş olacağız. Hemşehrilerimiz birbiriyle alışveriş yaparak birbirlerine katkı vermiş olacaklar. Bu güne kadar yapılamayan bir çalışmanın içine girdik. Profesyonel ekiplerimiz rehber çalışmamızı yürütüyorlar.  Tüm Çankırılıların bu projeye destek vermesini bekliyoruz." açıklamasını yaptı.              

Federasyon Başkanı Açıkgöz: Çankırı’yı göreceğiz

İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanımız Zekeriya Açıkgöz ise bu rehber sayesinde Türkiye'deki tüm Çankırılı işadamı ve esnaflarımızı bir arada görme imkanı bulacaklarını belirterek, büyük küçük demeden tüm müşetebbislerimizin bu rehberde yer almasının büyük önem arz ettiğini söyledi.

Türkiye'deki tüm Çankırılı firmaların yer alacağı rehber, yine aynı proje kapsamında hazırlanan “ÇanKart” ile destekleniyor. 100 bin adet basılıp dağıtılması planlanan ÇanKart'lar hem rehberde yer alan firmalardan indirim alabilecekler, hem de ulusal firmalardan indirimli alışveriş yapma fırsatları olacak.              

Alişan Danacı: Herkese ulaşmaya çalışıyoruz

Projenin sorumluğunu  yürüten Çankırı Vakfı Başkan Yardımcısı Alişan Danacı; Gıda, Giyim, Eğitim, Hastane ve Akaryakıt firmaları ile görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Proje kapsamında yüzde 40'lara varan indirimler aldığımız firmalar var. Firmaların indirim oranlarını Rehberimizden ve web sayfamızdan duyuracağız. Ayrıca bu indirimleri gazete, dergi ve sosyal medya  hesaplarımızdan, SMS ve Mailing sistemlerimizden duyurularını yapacağız." açıklamasında bulundu. Çankırı İş Dünyası Rehberi hazırlıklarına İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu ve köy derneklerimiz de destek verdiğini belirten Başkan Yardımcısı Alişan Danacı, "Çalışmalarımızın ilk ayağı İstanbul'dan başladı. Yakında Ankara ve Çankırı'da da çalışmalara başlayacağız. Daha sonra tüm illerimizde bulunan hemşehrilerimize ulaşmaya çalışacağız.  Bu rehber sayesinde Türkiye genelinde faaliyet bulunan tüm hemşehrilerimiz birbirlerini tanımış olacaklar. Çankırılılara özel yapılan indirimler de ayrı bir hareketliliğe vesile olacak. Hemşehrilerimiz birbirleriyle alışveriş yaparak, ihtiyaçlarını birbirleriyle görerek daha rahat hizmet alabilecekler. 26 ana sektör ve yüzlerce alt sektörde faaliyet gösteren hemşehrilerimiz ilk kez birbirlerini tanıma imkanına kavuşacaklar.  Tüm ticaretle iştigal eden hemşehrilerimizin bu projeye destek vermesini bekliyoruz." açıklamasında bulundu.

Türkiye Çankırı İş Dünyası Rehberi, tüm Çankırılıların başucu kitabı olacak. Rehbere, hazırlanan www.cankirirehberim.com internet adresinden de ulaşma imkanı olacak. Yaklaşık 600 sayfa olması planlanan rehberde, iş dünyası bilgilerinin yanı sıra Çankırı haritası, ilimize ait tarihi ve turistik yerler, doğal güzellikler ve önemli telefonlar da yer alacak. Özel deri kapak tasarımlı, iç kısımlar kuşe kağıt ve sektör kategorileri ayrı renklerde olacak rehberin, hazırlık çalışmalarının 4 ayda bitirilmesi planlanıyor.Diğer haberler için tıklayınız.